Nisan 25 2017 05:35:30
SÜPER AMATÖR LİGE HOŞGELDİN SİTE ZAFER
ÖZEL RÖPORTAJ

   sporankara.org yöneticisi Metin KARAGÖZ'ün Kulüp Başkanımız sayın Fatih ANAZ ile yaptığı özel röportajda başkanımız çok önemli açıklamalar yaptı.

   Ankara amatör futbol liglerinin başarılı takımı Site Zaferspor Kulübü Başkanı Fatih Anaz'ı ziyarette bulunduk dün. O 1981 Aksaray doğumlu ve amatör liglerin en genç başkanı konumunda. Bundan önceki yıllarda Ulubey takımı'nda kısa sürede olsa antrenmanlara çıktığını, ancak kaburgasının kırılması sonrası aktif futbol yaşantısına son verdiğini söylüyor Fatih Başkan. Ancak futbola olan sevdasının vazgeçilmez olduğunu, sporun kendisi için büyük bir değer taşıdığının da altını çizmeyi ihmal etmiyor. İşte Fatih Anaz ve artık özdeşleştiği Site Zaferspor Kulübünün özel hikayesi. Gelin bu güzel hikayeyi Anaz Başkanın kendisinden dinleyelim, ne dersiniz.


   Fatih Anaz '' Öncelikle amatör futbol liglerine ve tüm sporlara verdiğiniz önem ve değerden dolayı sizi bir kez daha tebrik etmek istiyorum. Spor sitenizin yakın takipçisi ve kulüp olarak da abonesiyiz zaten. Site Zaferspor Kulübümüze gelince. Benim buraya gelişimin özel de bir öyküsü var tabi. Tesadüfler diyelim, bazen sizi nereye taşıyacağını asla bilemezsiniz. Bir arkadaşımın oğlu'nun maçlarını izlemeye gelirken sonrasında yönetici ve bugün Kulüp Başkanı olarak görevimi sürdürüyorum. Önceki yıllarda yeni tanıştığım yöneticiler olmasına rağmen, 3 yıldır içerisinde bulunduğum Site Zaferspor Kulübünü şimdilerde kendi ekibimle yönettiğimi söyleyebilirim. 

   Site Zaferspor yeniden yapılanan bir takımdır. Asla unutmayacağımız Nevzat hocamızın bu konuda özel de bir konuşması var bizlerle  'Fatih kardeşim iyi ki kulübümüze gelmişsin. Bizlerden sonra büyük sevdamız olan Site Zaferspor Kulübünün ne olacağını hep düşünmüşümdür. Ama şimdi emin ellerde olması sevindiricidir ve gözüm arkada kalmayacak artık ''. İşte o günden bugüne geldik. Çok şeylerin değiştiğini sadece bizler değil, Ankara futbolunu takip eden tüm spor severlerin gördüğünü tahmin ediyorum. Yukarıdan aşağı gerçekleştirdiğimiz yenilik hareketi bizleri başarılara taşıyor ve Kulüp olarak asla bu yapılanmadan vazgeçmek niyetinde değiliz.

HERKES KENDİ İŞİNİ YAPACAK

   Ben yaşamım boyuncu disiplinin farkına inananlardan oldum. Bir reklam firmam var ve orada da aynı yapı içerisinde çalışıyorum. Site Zaferspor Kulübünde bugün görev dağılımı yapılmıştır. Herkez kendi işini yapıyor ve başarımzın mimarı da bu felsefemizdir diye düşünüyorum. Ben başkanmsan eğer idari konulardaki sorunlar bana aittir. Keza teknik adam çıkacak ve futbol adına neler yapılması gerekiyorsa kendi çizgisi doğrultusunda uygulayacaktır. Ve futbolcularımız, onlara da düşen taşıdıkları formanın ağırlığını hissetmeleri ve ona göre çalışmaları başarılı olmalarıdır. 

BAŞARILARA İMZA ATIYORUZ

   Baktığımızda gerek altyapıda gerekse üst yapıda başarılara imza attığımızı görebilirsiniz. Özellikle antrenörlerimiz konusunda şanslı olduğumuzu söyleyebilirm. Uğur Çetinkaya ve Mustafa Kalkan, altyapı hocalarımız Emre Sevgilioğlu ve Ersoy Arık kalitesi tartışılmaz isimler. Biliyorsunuz geçen yıl U - 16 kategorisinde Çankırı finallerinde oynama şansı yakalamıştık. Yanlız burada bir konuya değinmeden geçemeyeceğim. Ne kadar da final oynasak turu geçtiğimiz zaman Antalya finallerini istememiştim o gün. Bakıyoruz federasyondan bir temsilci yok. Futbol federasyonu futbolun gelişmesi adına amatör futbola olan üvey evlat muamelesinden kesinlikle vazgeçmelidir, nereye kadar destek almadan koşacağız onu da bilemiyorum.

   A takımda geçen yıl final kapısından dönmüştük. O günlerde ne kadar üzüldüğümüzü tahmin edemezsiniz. Ve demiştik ki vazgeçmeyeceğiz, tekrar final oynayacağız ve arzuladığımız süper amatör lige geri döneceğiz. Şimdi play-off u garantiledik, ancak son düdük çalana kadar hiç bir yorum yapmak istemiyoruz. Burası Ankara, özellikle ben en iyisiyim, bu sene ben çıkarım dediğinizde kaybeden siz oluyorsunuz. Site Zaferspor Kulübü olarak hakeden takımın bir üst lige çıkması sloganını doğru buluyoruz. Hocalarımız ve futbolcularımız inançlarını sahaya yansıtsınlar, ben gerisi gelir diyorum.

PROJELERİMİZ SÜRÜYOR

   2017 sezonuna girmeden önce bu yılın sezon planlamasını gerçekleştirmişitik. Bu konuda mali tablomuz istediğimiz şekilde devam ediyor. Baktığınızda her şeyin bitmediğini görüyorsunuz. Tamam çıktık diyelim, peki sonrası ne olacak. Zor bir lig ve uzun bir maraton, hazır değilseniz eğer kaybeden siz olursunuz. Biz şimdiden 2018 sezonunun planlaması için çalışmalarımızı açıkça sürdürüyoruz. Zamanı gelince ve olay netleşince bunu kamuoyu ile paylaşacağız tabi. Ne diyelim, her şeyin hayırlısı olsun. Site Zaferspor Kulübü olarak, iyinin güzelin arkasında olduk ve olmaya da devam edeceğiz '' diye konuştu.

SİTE ZAFER SPOR KULÜBÜNEDEN İLANIN DUYURU

    16 OCAK 2017 PAZAR GÜNÜ SAAT 17:30'DA SEÇİMLİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL KARARI ALMAK ÜZERE TÜM YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VE KULÜP ÜYELERİNİN KULÜP BİNASINDA BULUNMALARI İLANIN DUYURULUR.

FATİH ANAZ

SİTE ZAFER SPOR KULÜBÜ BAŞKANI 

VEFAT YIL DÖNÜMÜ

 

  12 OCAK 2003 TARİHİNDE KAYBETTİĞİMİZ KULÜBÜMÜZÜN KURUCULARINDAN SAYIN ZAFER TÜRKOĞLU'NU RAHMETLE ANIYOR, KEDERLİ AİLESİNE DE SABIRLAR DİLİYORUZ.

SİTE ZAFER SPOR KULÜBÜ 

DOĞUM GÜNÜ


      KULÜBÜMÜZÜN DEĞERLİ BAŞKANI SAYIN FATİH ANAZ'IN DOĞUM GÜNÜ KUTLAR, KENDİNE SAĞLIKLI VE BAŞARILI BİR ÖMÜR DİLERİZ. 

SİTE ZAFER SPOR KULÜBÜ 

TÜFAD ÖDÜLÜ

TÜFAD ÖDÜL TÖRENİ

     

   GEÇEN SEZON U -16 TAKIMIMIZI ŞAMPİYON YAPAN ALT YAPI HOCAMIZ EMRE SEVGİLİOĞLU 10.09.2016 TARİHİNDE YAPILAN BİR TÖREN İLE TÜFAD TARAFINDAN YILIN HOCASI ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLMÜŞTÜR. HOCAMIZI TEBRİK EDİYOR, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ.

SİTE ZAFER SPOR KULÜBÜ

Metropol Reklam

Metropol Reklam Tabela Dijital Baskı Merkezi 

Tel. 0312 341 90 87 

www.metropolreklam.net

Site Zafer Spor'a Başarılar Diler.

Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Önemli Linkler
Başbakanlık
Spor Bakanlığı
Valilik
TTF
Emniyet
Spor İl Müdürlüğü
Aasfk
Futbol Fed.
Çevrimiçi Kullanıcılar
Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

Çevrimiçi Üyeler: 0

Toplam Üye Sayısı: 8,496
En Yeni Üye: Larisazew